OBCHODNÍ PODMÍNKY zpět do hlavní nabídky

Veškeré obchodování na stránkách www.galapetrpneu.cz se řídí aktuálně platným českým právním řádem, příslušnými ustanoveními obchodního a občanského zákoníku, a dále legislativními normami řešícími internetové obchodování.

Objednávat zboží lze telefonicky, faxem nebo e-mailem. V objednávce je nutné uvést kontaktní osobu a její telefon, adresu, u firem pak příslušné fakturační údaje. Objednané zboží Vám zašleme prostřednictvím spediční služby nebo pošty. Zboží expedujeme ihned po potvrzení / ověření objednávky (běžně do 2 prac.dnů po jejim obdržení). Podmínkou předání zboží je jeho plná úhrada předem nebo při předání zboží (zálohová faktura, dobírka).

Našim zákazníkům garantujeme zpracování jejich objednávky v nejkratším možné lhůtě. Zboží expedujeme ihned po potvrzení / ověření objednávky (zpravidla do 2 pracovních dnů po jejim obdržení). Pokud se realizuje platba zálohovou fakturou, pak zboží expedujeme v den připsání zálohové platby na náš bankovní účet, resp.během následujícího pracovního dne. Pro pozdější termín dodání požadujeme potvrzení platnosti objednávky.

Specifické podmínky - zboží neobsažené v internetové nabídce, velké objemy zboží, časové plánovaní dodání zboží - je možné domluvit osobně na tel.č. +420 724 070 693.

Za platnou je považována každá objednávka zaslaná faxem nebo e-mailem, která obsahuje veškeré požadované identifikační údaje zákazníka. Obchodník si vyhrazuje právo ověřit si platnou objednávku u kontaktní osoby, případně pořadovat písemné potvrzení objednávky.

Ceny zboží v internetové nabídce nemusí být shodné s cenami platnými v našich pevných provozovnách. Proto nelze vyžadovat internetovou cenu zboží při prodeji na dílně.

Obchodník si vyhrazuje právo požadovat zálohovou platbu a účtovat zákazníkovi poštovné, balné, poplatky za spediční služby.

Uvedené ceny a slevy se upřesňují aktuální nákupní cenou produktu závislou na kurzu koruny v době objednávky !!!

Aktuální prodejní cenu zjistíte dotazem u prodejce !!!

 

Pokud je požadované zboží dočasně vyprodáno, je zákazník obratem vyrozuměn a je mu nabídnuto alternativní řešení.

 

Pokud jsme na Vaši objednávku nereagovali během 2 až 3 pracovních dnů, tzn.že jsme ji neověřovali (telefonicky, e-mailem), pak jediné proto, že objednávka nepřišla, nebyla čitelná, nebo na ní chyběly potřebné kontaktní údaje. V tom případě zadejte objednávku znovu a uveďte, že se jedná o její opětovné zaslání.

  Copyright © 2013, galapetrpneu.cz